Najít akci

Datum konání:
Místo konání:
Typ akce:

Nalezeno 260 akcí

leden 2020

Taneční - Skočná & Slovenská

Ratíškovice, st 22. 1. 2020, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 23. 1. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Bošovice, so 25. 1. 2020, 20:00

Slovácký ples

Brno, so 25. 1. 2020, 18:00

Krojový ples

Čejkovice, so 25. 1. 2020, 17:00

Krojový ples

Drnholec, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Lovčice, so 25. 1. 2020, 19:30

Podlužácký krojový ples

Moravská Nová Ves, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojový ples

Nedachlebice, so 25. 1. 2020, 20:00

Slezský bál

Ostrava, so 25. 1. 2020, 19:00

Krojový ples

Ratíškovice, so 25. 1. 2020, 20:00

Valašský bál souboru Radhošť

Rožnov pod Radhoštěm, so 25. 1. 2020, 19:00

Krojový ples

Stará Břeclav, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojový ples

Starovičky, so 25. 1. 2020, 20:00

Dolňácký krojovaný ples

Svatobořice-Mistřín, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojový ples s představením krále

Vlčnov, so 25. 1. 2020, 19:00

Valašský bál

Zlín, so 25. 1. 2020, 19:30

Krojovaný ples

Žarošice, so 25. 1. 2020, 20:00

Dětský krojový ples

Ratíškovice, ne 26. 1. 2020, 15:00

Dětský krojovaný ples

Velké Bílovice, ne 26. 1. 2020, 14:00

GCM aneb Československý folklórní večírek no. XVI

Brno, st 29. 1. 2020, 19:00

Fašiangový tanečný dom

Bratislava (SK), čt 30. 1. 2020, 20:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 30. 1. 2020, 19:00

únor 2020

Krojový ples

Blatnice pod Svatým Antonínkem, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Brumovice, so 1. 2. 2020, 20:00

Valašský bál

Bystřice pod Hostýnem, so 1. 2. 2020, 20:00

Lašský bál

Frýdek-Místek, so 1. 2. 2020, 19:30

Vinařský krojovaný ples

Moutnice, so 1. 2. 2020, 19:30

Hanácký bál

Olomouc, so 1. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Trebišov, so 1. 2. 2020, 19:00

Folklorní ples

Troubsko, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Tvrdonice, so 1. 2. 2020, 19:00

Valašský bál

Valašské Klobouky, so 1. 2. 2020, 19:30

Krojový ples

Velké Bílovice, so 1. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Velké Hostěrádky, so 1. 2. 2020, 20:00

Dětský krojový ples

Žádovice, so 1. 2. 2020, 14:30

Dětský krojovaný ples

Stará Břeclav, ne 2. 2. 2020, 15:00

Dětský krojový ples

Stará Břeclav, ne 2. 2. 2020, 14:00

Beseda u cimbálu

Praha, st 5. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Krahulčí, pá 7. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Archlebov, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Dambořice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Dubňany, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Ďurčiná, so 8. 2. 2020, 19:00

Hanácké bál

Litovel, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Mikulčice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Moravský Žižkov, so 8. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Nikolčice, so 8. 2. 2020, 20:00

Poleskavský krojový ples

Ostopovice, so 8. 2. 2020, 20:00

Slovenský bál

Ostrava, so 8. 2. 2020, 19:00

Folklórní bál

Paskov, so 8. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Perná, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Podolí, so 8. 2. 2020, 20:00

Folklorní regiony Čech, Moravy a Slezska – Doudlebsko

Praha, so 8. 2. 2020, 17:00

Krojový ples

Rakvice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Sobůlky, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Strachotín, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Strání, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Šardice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples na zámku

Valtice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Vrbice, so 8. 2. 2020, 20:00

Hrubá hudba (křest)

Brno, st 12. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Morkůvky, pá 14. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Boleradice, so 15. 2. 2020, 20:00

Valašský bál

Hovězí, so 15. 2. 2020, 19:00

Stárkovský ples

Charvátská Nová Ves, so 15. 2. 2020, 20:00

Horácký bál

Jihlava, so 15. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Kúty (SK), so 15. 2. 2020, 19:00

Valašský bál

Lukov, so 15. 2. 2020, 19:30

Bál Oderské chasy

Odry, so 15. 2. 2020, 19:00

Ostatky

Otnice, so 15. 2. 2020, 12:00

Krojový ples

Podivín, so 15. 2. 2020, 20:00

Roztocký Masopust

Roztoky, so 15. 2. 2020, 12:00

Masopust

Vizovice, so 15. 2. 2020, 10:00

Dětský krojový ples

Vlčnov, so 15. 2. 2020, 15:00

Festival masopustních tradic Fašank

Strání, pá 21. 2. - út 25. 2. 2020

Krojový ples

Babice, so 22. 2. 2020, 19:30

Ostatky

Brno-Líšeň, so 22. 2. 2020, 14:00

Tuřanský vostatke

Brno-Tuřany, so 22. 2. - po 24. 2. 2020

Fašanková zábava

Brno-Žabovřesky, so 22. 2. 2020, 19:00

Fašaňková zábava

Bzenec, so 22. 2. 2020, 12:00

Fašaňk

Česká, so 22. 2. 2020, 13:00

Krojovaný ples

Dolní Věstonice, so 22. 2. 2020, 20:00

Hodonínský fašank

Hodonín, so 22. 2. 2020, 8:00

Krojový ples

Hodonín, so 22. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Kobylí, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašank

Kunovice, so 22. 2. 2020, 12:00

Fašanková obchůzka

Mikulov, so 22. 2. 2020, 9:30

Ostatky

Ochoz u Brna, so 22. 2. 2020, 12:00

Havířský bál

Ostrava, so 22. 2. 2020, 19:00

Poštorenský fašank

Poštorná, so 22. 2. 2020, 14:00

Tradiční Moravský ples

Praha, so 22. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Rohatec, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašank

Strážovice, so 22. 2. 2020, 14:00

Masopust

Syrovice, so 22. 2. 2020, 14:00

Krojovaný ples

Vacenovice, so 22. 2. 2020, 20:00

Ples CK Valaška

Valašské Meziřičí, so 22. 2. 2020, 20:00

Ostatky

Velatice, so 22. 2. 2020, 14:00

Krojovaný ples

Velké Karlovice, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašiangová zábava

Zohor (SK), so 22. 2. 2020, 20:00

Fašank

Hradčovice, ne 23. 2. 2020, 12:00

Fašaňková neděla

Ratíškovice, ne 23. 2. 2020, 15:00

Tradiční krojované ostatky

Telnice, ne 23. 2. 2020, 17:00

Dětský krojovaný ples

Žarošice, ne 23. 2. 2020, 14:30

Fašanková beseda u cimbálu

Brno, po 24. 2. 2020, 19:00

Oslava 75. výročí vzniku Národopisného souboru Mánes

Prostějov, pá 28. 2. 2020, 18:00

Denica Jedním tahem

Zlín, pá 28. 2. 2020, 19:30

Ňe jeden, ňe dva, aňi ňe tri

Žilina (SK), pá 28. 2. 2020, 19:00

Krojový ples

Bořetice, so 29. 2. 2020, 20:00

Komínské ostatky

Brno-Komín, so 29. 2. 2020, 10:00

Fašank

Dolní Dunajovice, so 29. 2. 2020, 13:00

Krojový ples

Klobouky u Brna, so 29. 2. 2020, 20:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Brněnsku

Moravské Knínice, so 29. 2. 2020, 17:00

Krojový ples

Vracov, so 29. 2. 2020, 20:00

březen 2020

Jarní Knoflíkobraní s Malou českou muzikou Jiřího Pospíšila

Praha, pá 6. 3. 2020, 17:00

Valašský bál

Ostrava, so 7. 3. 2020, 19:00

Ples muzikantů

Hodonín, pá 13. 3. 2020, 19:30

Muzikantský ples

Blučina, so 14. 3. 2020, 20:00

Ples muzikantů

Hodonín, so 14. 3. 2020, 19:30

Festival dechovek

Klatovy, so 14. 3. 2020, 16:00

Krojovaný ples

Popice, so 14. 3. 2020, 20:00

Březnová beseda u cimbálu

Brno, st 18. 3. 2020, 19:00

Táncháztalálkozó

Budapešť (HU), pá 20. 3. - ne 22. 3. 2020

Staročeský bál

Plzeň, so 21. 3. 2020, 20:00

O hanáckyho kohóta / Zpěváček

Šumperk, út 31. 3. 2020, 8:30

duben 2020

Moravský večer s cimbálem

Nymburk, pá 3. 4. 2020, 20:00

Od fašanku do Velikonoc

Uherské Hradiště, so 4. 4. 2020, 13:00

Vonica 80

Zlín, so 4. 4. 2020, 19:30

Dětský krojový ples

Vacenovice, ne 5. 4. 2020, 15:00

Velikonoční muzikantská zábava

Hovorany, ne 12. 4. 2020, 20:00

Posezení u cimbálu

Otnice, ne 12. 4. 2020, 18:00

Aprílová beseda u cimbálu

Brno, st 15. 4. 2020, 19:00

Setkání na zámku - 140 výročí narození primáše Antonína Matalíka

Valašské Meziřičí, pá 17. 4. 2020, 18:00

Setkání dechových hudeb

Zbraslav, ne 19. 4. 2020, 14:00

Děti a píseň Slovácka

Veselí nad Moravou, so 25. 4. 2020, 15:00

květen 2020

Otevírání pastvin a stavění máje

Uherské Hradiště, pá 1. 5. 2020, 10:00

Tuchlovická pouť

Tuchlovice, pá 8. 5. - ne 10. 5. 2020

Mladé hody

Brno-Bosonohy, so 9. 5. 2020, 15:00

Slavnost kroje

Velká Bystřice, ne 10. 5. 2020, 8:00

Hody

Brno-Starý Lískovec, so 16. 5. - ne 17. 5. 2020

Hody Popůvky

Popůvky, so 16. 5. 2020, 15:00

MFF Strašnice

Praha, pá 22. 5. - so 23. 5. 2020

Babské hody

Blučina, so 23. 5. 2020, 15:00

Babské hody

Branišovice, so 23. 5. 2020, 16:00

Beseda u cimbálu

Strážovice, so 23. 5. 2020, 18:00

Sečeni lóke

Velká Bystřice, so 23. 5. 2020, 7:00

Májová beseda u cimbálu

Brno, po 25. 5. 2020, 19:00

Hody Troubsko

Troubsko, so 30. 5. - ne 31. 5. 2020

červen 2020

Jihočeský folklorní festival

Kovářov, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Folklórní festival Pardubice

Pardubice, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Mladé hody

Střelice, so 6. 6. - ne 7. 6. 2020

Hody

Žatčany, so 6. 6. - po 8. 6. 2020

Babské hody

Židlochovice, so 6. 6. 2020, 15:00

MFF Frýdek-Místek

Frýdek-Místek, út 9. 6. - po 15. 6. 2020

Mezinárodní folklorní festival CIOFF Plzeň

Plzeň, st 10. 6. - ne 14. 6. 2020

Barnabášské hody

Těšany, pá 12. 6. - ne 14. 6. 2020

Hody Rudice

Rudice, so 13. 6. 2020, 14:00

Tvaroženské hody

Tvarožná, so 13. 6. 2020, 13:00

Červnová beseda u cimbálu

Brno, st 17. 6. 2020, 19:00

Kunovské léto

Kunovice, st 17. 6. - ne 21. 6. 2020

Hody

Březí, so 20. 6. - ne 21. 6. 2020

Hody Kobylí

Kobylí, so 20. 6. - po 22. 6. 2020

Moravsko-slovenský festival dechových hudeb

Starý Hrozenkov, so 20. 6. 2020, 15:30

Hody

Telnice, so 20. 6. - po 22. 6. 2020

Aloiské hody

Otnice, ne 21. 6. 2020, 14:00

MFF Strážnice

Strážnice, čt 25. 6. - ne 28. 6. 2020

Ženáčské hody

Moravské Bránice, so 27. 6. 2020, 14:00

Babské hody

Šitbořice, so 27. 6. 2020, 15:00

červenec 2020

Folklórny festival Východná

Východná (SK), čt 2. 7. - ne 5. 7. 2020

SFFS Dambořice

Dambořice, pá 3. 7. - ne 5. 7. 2020

Pojizerský folklórní festival

Bakov nad Jizerou, so 4. 7. 2020, 13:00

Hody Hvozdec

Hvozdec, so 4. 7. 2020, 13:00

Pouť

Jezeřany-Maršovice, so 4. 7. 2020, 14:00

Festival dechových hudeb

Kozojídky, so 4. 7. 2020, 15:00

Hody Podivín

Podivín, so 4. 7. - ne 5. 7. 2020

Kopaničárské slavnosti

Starý Hrozenkov, pá 10. 7. - ne 12. 7. 2020

Horňácké slavnosti

Velká nad Veličkou, čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Rozhybkosti

Východná (SK), čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Tradiční Svatojakubské hody

Nosislav, pá 17. 7. - ne 19. 7. 2020

Hody Šakvice

Šakvice, pá 17. 7. - ne 19. 7. 2020

Přízřenické hody

Brno-Přízřenice, so 18. 7. 2020, 15:00

Beseda u cimbálu s CM Primáš

Krumvíř, so 18. 7. 2020, 18:30

Markétské hody

Moravské Knínice, so 18. 7. - ne 19. 7. 2020

Hody

Barovy, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Hody

Nikolčice, so 25. 7. - ne 26. 7. 2020

Hody Omice

Omice, ne 26. 7. 2020, 15:00

Jánošíkove dni

Terchová (SK), st 29. 7. - ne 2. 8. 2020

srpen 2020

Tradiční jiříkovské hody

Jiříkovice, so 1. 8. - ne 2. 8. 2020

Ženáčské hody

Rajhradice, so 1. 8. 2020, 13:30

Svatovavřinecké hody

Hluk, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody Kobylnice

Kobylnice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Festival Milotice

Milotice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

MFSF Jánošíkov dukát

Rožnov pod Radhoštěm, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Podroháčske folklórne slávnosti

Zuberec (SK), pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Hody

Brno-Komín, so 8. 8. - ne 9. 8. 2020

Kácení máje

Velatice, so 8. 8. 2020, 18:00

Mezinárodní folklorní festival v Písku

Písek, čt 13. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Hustopeče

Hustopeče, pá 14. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Blučina

Blučina, so 15. 8. - po 17. 8. 2020

Hody Borkovany

Borkovany, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Bukovinka

Bukovinka, so 15. 8. 2020, 16:00

Hody Pavlov

Pavlov, so 15. 8. 2020, 18:00

Hody Šaratice

Šaratice, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody

Mělčany, ne 16. 8. 2020, 14:00

Hody

Mikulčice, ne 16. 8. - út 18. 8. 2020

Folklor bez hranic

Ostrava, po 17. 8. - pá 21. 8. 2020

Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec IOV

Červený Kostelec, st 19. 8. - ne 23. 8. 2020

Mezinárodní dudácký festival

Strakonice, čt 20. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské hody

Krumvíř, pá 21. 8. - po 24. 8. 2020

Hody

Brno-Holásky, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Hody Ivaň

Ivaň, so 22. 8. - ne 23. 8. 2020

Sochovy národopisné slavnosti

Lhotka Pod Ondřejníkem, so 22. 8. 2020, 10:00

Babské hody

Nebovidy, so 22. 8. 2020, 15:00

Hody Hrušky

Hrušky, ne 23. 8. - út 25. 8. 2020

Hody

Moutnice, pá 28. 8. - ne 30. 8. 2020

Babské hody

Rebešovice, so 29. 8. 2020, 15:00

Hody

Žeravice, so 29. 8. - ne 30. 8. 2020

září 2020

Hody

Česká, čt 3. 9. 2020, 15:00

Hody

Brno-Líšeň, pá 4. 9. - so 5. 9. 2020

Národopisné slavnosti

Těšany, pá 4. 9. - ne 6. 9. 2020

Babské hody

Prštice, so 5. 9. 2020, 14:00

Velehradské hody s právem

Velehrad, so 5. 9. 2020, 13:00

Hody a dožínky

Starý Hrozenkov, ne 6. 9. 2020, 14:00

Babské hody

Brno-Bosonohy, so 12. 9. 2020, 15:00

Hody

Dolenice, so 12. 9. 2020, 14:00

Hody Dolenice

Dolenice, so 12. 9. 2020, 9:00

Hody Příbram

Příbram na Moravě, so 12. 9. - ne 13. 9. 2020

Záříjová beseda u cimbálu

Brno, st 16. 9. 2020, 19:00

Hody Němčany

Němčany, pá 18. 9. - ne 20. 9. 2020

Rozmarýnové hody

Moravské Bránice, so 19. 9. - ne 20. 9. 2020

Hody Jezeřany-Maršovice

Jezeřany-Maršovice, pá 25. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody Žebětín

Brno-Žebětín, so 26. 9. 2020, 13:00

Hody

Modřice, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody

Ochoz u Brna, so 26. 9. 2020, 14:00

Svatováclavské hody

Šitbořice, so 26. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody

Brno-Ořešín, ne 27. 9. 2020, 14:00

Hody Horní Kounice

Horní Kounice, ne 27. 9. 2020, 16:00

říjen 2020

Hody Ježov

Ježov, pá 2. 10. - so 3. 10. 2020

Hody

Vacenovice, pá 2. 10. - po 5. 10. 2020

Babské hody

Jinačovice, so 10. 10. 2020, 15:00

Havelské hody

Ketkovice, so 10. 10. - ne 11. 10. 2020

Slovácké hody s právem

Babice, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Tuřanský hode

Brno-Tuřany, so 17. 10. - po 19. 10. 2020

Hody

Kněždub, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Hody

Kuřim, so 17. 10. 2020, 15:00

Císařské hody

Žarošice, so 17. 10. - ne 18. 10. 2020

Hodová beseda u cimbálu

Brno, st 21. 10. 2020, 19:00

Hody

Věteřov, pá 23. 10. - ne 25. 10. 2020

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 24. 10. 2020, 19:30

Hody

Vlkoš, so 24. 10. - ne 25. 10. 2020

Krojované hody

Strážovice, pá 30. 10. - ne 1. 11. 2020

listopad 2020

Hody Skoronice

Skoronice, so 7. 11. - ne 8. 11. 2020

Martinské hody

Sobůlky, pá 13. 11. - ne 15. 11. 2020

Hody Vedrovice

Vedrovice, so 14. 11. 2020, 13:00

Listopadová beseda u cimbálu

Brno, st 18. 11. 2020, 19:00

Beseda u cimbálu

Mysločovice, so 21. 11. 2020, 18:00

Kateřinská zábava

Žarošice, so 21. 11. 2020, 20:00

Kateřinská zábava

Strážovice, so 28. 11. 2020, 20:00

prosinec 2020

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 12. 12. 2020, 19:30

Vánoční beseda u cimbálu

Brno, st 16. 12. 2020, 19:00