Najít akci

Datum konání:
Místo konání:
Typ akce:

Nalezeno 230 akcí

listopad 2019

Cimbál párty s Jánochem

Brno, čt 21. 11. 2019, 19:00

Slovenská Tancovačka

Brno, čt 21. 11. 2019, 19:00

Musica Pura 2019: Folklorní inspirace

Ostrava, čt 21. 11. 2019, 19:00

Vánoční Folklorní mejdlo

Praha, čt 21. 11. 2019, 19:00

Blatnické hody s právem

Blatnice pod Svatým Antonínkem, pá 22. 11. - ne 24. 11. 2019

Hodová výstava krojů : Krojové inspirace

Blatnice pod Svatým Antonínkem, pá 22. 11. 2019, 17:00

Kateřinské hody s právem

Boršice u Blatnice, pá 22. 11. - ne 24. 11. 2019

50. výročie folklórného súboru Ekonóm

Bratislava (SK), pá 22. 11. 2019, 19:00

Katarínska s ĽH Michala Pagáča

Bratislava (SK), pá 22. 11. 2019, 21:00

Hudecké dny

Stará Břeclav, pá 22. 11. - so 23. 11. 2019

Harafica, Hradišťan a hosté - Když jsem já byl kluk

Uherské Hradiště, pá 22. 11. 2019, 19:00

Kateřinská zábava

Vacenovice, pá 22. 11. 2019, 19:00

Kateřinská zábava

Žádovice, pá 22. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Bílovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Blažovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Koncert Májek 45 let

Brno, so 23. 11. 2019, 17:00

Kateřinská zábava

Dambořice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Fryšták, so 23. 11. 2019, 19:30

Tradiční Kateřinské hody

Chvalovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Kyjov, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody

Mutěnice, so 23. 11. - út 26. 11. 2019

Kateřinská zábava

Násedlovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hody s věncem

Nechvalín, so 23. 11. - ne 24. 11. 2019

Folklórna krojovaná zábava

Nová Ľubovňa (SK), so 23. 11. 2019, 19:00

Kateřinská zábava

Opava, so 23. 11. 2019, 19:00

Tradiční Kateřinská beseda u cimbálu

Ostrožská Lhota, so 23. 11. 2019, 19:30

Kateřinské hody

Praha, so 23. 11. 2019, 19:00

Kateřinské hody

Prusinovice, so 23. 11. 2019, 15:00

Kateřinské hody

Rakvice, so 23. 11. 2019, 20:00

Malý Radhošť 50 let

Rožnov pod Radhoštěm, so 23. 11. 2019, 15:00

Babská krojová zábava

Sedlec, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Starovičky, so 23. 11. 2019, 20:00

Tradiční Kateřinské hody

Strachotice, so 23. 11. 2019, 8:00

Kateřinská zábava

Strážovice, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinská zábava

Suchá Loz, so 23. 11. 2019, 20:00

Kácání mája

Šardice, so 23. 11. 2019, 20:00

Babské hody

Šlapanice, so 23. 11. 2019, 20:00

Krojový průvod s hodovou zábavou

Těmice, so 23. 11. - ne 24. 11. 2019

Harafica, Hradišťan a hosté - Když jsem já byl kluk

Uherské Hradiště, so 23. 11. 2019, 16:00

Kateřinská zábava

Uhřice u Kyjova, so 23. 11. 2019, 20:00

Kateřinské hodečky

Velké Pavlovice, so 23. 11. 2019, 5:00

Kateřinská zábava

Ždánice, so 23. 11. 2019, 20:00

Tanečný dom v Žiline

Žilina (SK), so 23. 11. 2019, 20:00

Lúčnica opět v Brně!

Brno, ne 24. 11. 2019, 18:00

Koncert k 65. výročí Břeclavanu

Dolní Bojanovice, ne 24. 11. 2019, 17:00

Posezení u cimbálu

Silůvky, ne 24. 11. 2019, 19:00

Svatá Kateřina věši hósle do komina

Vyškov, ne 24. 11. 2019, 15:00

VUS Ondráš - Krajinou času

Uherské Hradiště, út 26. 11. 2019, 19:30

Beseda u cimbálu

Ostrava, st 27. 11. 2019, 19:30

Beseda u cimbálu CM Jožky Imricha

Brno, čt 28. 11. 2019, 19:00

Večer autentického folklóru - obec Raslavice

Bratislava (SK), pá 29. 11. 2019, 19:00

70. výročí založení souboru

Brno-Židenice, so 30. 11. 2019, 18:00

Kopa nemá vrcha! HÉÉÉJ RUP!

Myjava, so 30. 11. 2019, 18:00

30. výročie folklórneho súboru Otava

Nové Mesto nad Váhom, so 30. 11. 2019, 18:00

Den vzájemnosti: Bez hranic

Ostrava, so 30. 11. 2019, 12:00

Adventní zpívání

Ostrožská Nová Ves, so 30. 11. 2019, 15:00

MLADINA - Koncert pro Pavla

Plzeň, so 30. 11. 2019, 19:00

Večer s Cimbálovou muzikou Štěpána Hanuše

Praha, so 30. 11. 2019, 20:00

Kateřinské babské hody

Soběšice, so 30. 11. 2019, 19:00

Doma jsme ve Strakonicích

Strakonice, so 30. 11. 2019, 17:00

Znáte Danaj?

Strážnice, so 30. 11. 2019, 19:30

Cimbálová muzika Vonica

Zlín, so 30. 11. 2019, 20:30

prosinec 2019

Pocta Bohumilu Smejkalovi

Brno, ne 1. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert - Jižani

Jemnice, ne 1. 12. 2019, 18:00

Beseda u cimbálu

Praha, út 3. 12. 2019, 19:00

Folklor a city - adventní speciál - Contriology a Pazúr

Brno, st 4. 12. 2019, 18:00

Konference ŽIVÝ Folklor

Břeclav, st 4. 12. 2019, 9:00

Vánoční beseda u cimbálu

Praha, st 4. 12. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 5. 12. 2019, 19:00

3. narozeniny Ponavy, horňácká muzika Kubíci

Brno, čt 5. 12. 2019, 19:00

Ztratila sem fěrtúšek - Sboreček z Dubňan 10. výročí

Dubňany, so 7. 12. 2019, 19:00

Večer se souborem Gaudeamus VŠE a jeho hosty

Praha, so 7. 12. 2019, 18:00

Mikulášská beseda u cimbálu

Velká nad Veličkou, so 7. 12. 2019, 19:30

Vánoční koncert s DH Vacenovjáci

Vacenovice, ne 8. 12. 2019, 15:00

Vánoční koncert

Kyjov, út 10. 12. 2019, 19:00

Adventní koncert ZUŠ Strážnice

Petrov, út 10. 12. 2019, 17:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 12. 12. 2019, 19:00

31. ročník Seriálu koncertů dechových hudeb - Šohajka

Hodonín, čt 12. 12. 2019, 18:00

Došli zme k vam na koledu

Paskov, pá 13. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert

Semice, pá 13. 12. 2019, 18:00

Na priedomí - folklorní pořad

Boleradice, so 14. 12. 2019, 19:30

Ten vánoční čas

Brno, so 14. 12. 2019, 15:30

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 14. 12. 2019, 19:30

Vánoční koncert

Horní Bojanovice, so 14. 12. 2019, 17:00

Vánoce, vánoce, skoro-li budětě

Kozlovice, so 14. 12. 2019, 18:00

Adventní zastavení Lidové muziky Souboru písní a tanců Jiskra

Plzeň, ne 15. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert VUS Ondráš

Prušánky, út 17. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert DFS Prácheňáček

Strakonice, út 17. 12. 2019, 18:00

Vánoční beseda u cimbálu

Brno, st 18. 12. 2019, 19:00

Beseda u cimbálu

Brno, čt 19. 12. 2019, 19:00

Vánoční koncert Vysočanky

Jihlava, čt 19. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert s Valašskou cérkou

Valašské Meziřičí, čt 19. 12. 2019, 17:00

Čas vzácný přišel

Brno, pá 20. 12. 2019, 16:30

Vánoční posezení s dechovou kapelou Hovorané

Měnín, pá 20. 12. 2019, 19:00

Vánoční koncert souboru Javorníček

Brno, so 21. 12. 2019, 16:00

Beseda u cimbálu s CM Strážničan

Radějov, so 21. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert s DH Zlaťanka

Kobylnice, ne 22. 12. 2019, 18:00

Zpívání u vánočního stromu s Mužským sborem z Vacenovic

Vacenovice, po 23. 12. 2019, 17:00

Perníčková beseda u cimbálu

Dubňany, st 25. 12. 2019, 18:00

Štěpánská zábava

Kobylí, čt 26. 12. 2019, 20:00

Štěpánská beseda u cimbálu

Lipov, čt 26. 12. 2019, 18:00

Štěpánské koledování ve stodole

Mařatice, čt 26. 12. 2019, 14:00

Vánoční koncert DH Mistříňanky

Svatobořice-Mistřín, čt 26. 12. 2019, 19:00

Tanečný Ščefansdom

Trenčín (SK), čt 26. 12. 2019, 19:30

Štěpánská obchůzka

Vacenovice, čt 26. 12. 2019, 10:00

Štěpánské koledování s cimbálovou muzikou

Veselí nad Moravou, čt 26. 12. 2019, 18:00

Štěpánský koncert

Ždánice, čt 26. 12. 2019, 15:00

Krojovaný ples

Němčičky, so 28. 12. 2019, 20:00

Zimní nářez s cimbálkami IV. ročník

Strážnice, so 28. 12. 2019, 20:00

Vánoční koncert s CM Ohnica

Újezdec u Luhačovic, so 28. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert Mladé muziky

Šardice, ne 29. 12. 2019, 17:00

Vánoční koncert Mužského sboru

Vacenovice, ne 29. 12. 2019, 18:00

Vánoční koncert Laštověnky a Mužského sboru Žarošané

Žarošice, ne 29. 12. 2019, 16:00

leden 2020

Krojovaný ples

Kostice, so 4. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Žatčany, so 4. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Hustopeče, pá 10. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Dolní Bojanovice, so 11. 1. 2020, 20:00

Krojový ples Hovorany

Hovorany, so 11. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Střelice, so 11. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Velké Pavlovice, so 11. 1. 2020, 19:30

Krojovaný ples

Brno-Komín, so 18. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Krumvíř, so 18. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Poštorná, so 18. 1. 2020, 20:00

Župní krojovaný ples

Pozořice, so 18. 1. 2020, 20:00

Valašský bál

Vizovice, so 18. 1. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Bošovice, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojový ples Slováckého krúžku

Brno, so 25. 1. 2020, 18:00

Krojový ples Čejkovice

Čejkovice, so 25. 1. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Moravská Nová Ves, so 25. 1. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Vlčnov, so 25. 1. 2020, 20:00

únor 2020

Valašský bál

Bystřice pod Hostýnem, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Troubsko, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Velké Bílovice, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Velké Hostěrádky, so 1. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Krahulčí, pá 7. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Dambořice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Dubňany, so 8. 2. 2020, 20:00

Valašský bál

Lukov, so 8. 2. 2020, 19:30

Krojovaný ples

Mikulčice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Moravský Žižkov, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Nikolčice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Ostopovice, so 8. 2. 2020, 20:00

Folklórní bál

Paskov, so 8. 2. 2020, 19:00

Krojovaný ples

Podolí, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Rakvice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples

Strání, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Šardice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojový ples na zámku

Valtice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Vrbice, so 8. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Morkůvky, pá 14. 2. 2020, 20:00

Horácký bál

Jihlava, so 15. 2. 2020, 20:00

Krojovaný ples

Kúty (SK), so 15. 2. 2020, 20:00

Masopust

Vizovice, so 15. 2. 2020, 10:00

Festival masopustních tradic Fašank

Strání, pá 21. 2. - út 25. 2. 2020

Krojovaný ples

Babice, so 22. 2. 2020, 19:30

Ostatky

Brno-Líšeň, so 22. 2. 2020, 14:00

Havířský bál

Ostrava, so 22. 2. 2020, 19:00

Moravský ples

Praha, so 22. 2. 2020, 19:30

Ostatky

Velatice, so 22. 2. 2020, 14:00

Krojovaný ples

Velké Karlovice, so 22. 2. 2020, 20:00

Fašiangová zábava

Zohor (SK), so 22. 2. 2020, 20:00

Ostatky

Brno-Komín, so 29. 2. 2020, 14:00

Krojovaný ples

Klobouky u Brna, so 29. 2. 2020, 20:00

Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku na Brněnsku

Moravské Knínice, so 29. 2. 2020, 17:00

březen 2020

Fašaňk

Česká, so 7. 3. 2020, 14:00

Muzikantský ples

Hodonín, pá 13. 3. 2020, 20:00

Muzikantský ples

Blučina, so 14. 3. 2020, 20:00

Festival dechovek

Klatovy, so 14. 3. 2020, 16:00

duben 2020

Vonica 80

Zlín, so 4. 4. 2020, 19:30

Setkání dechových hudeb

Zbraslav, ne 19. 4. 2020, 14:00

květen 2020

Mladé hody

Brno-Bosonohy, so 9. 5. 2020, 15:00

Hody Popůvky

Popůvky, so 16. 5. 2020, 15:00

MFF Strašnice

Praha, pá 22. 5. - so 23. 5. 2020

Babské hody

Blučina, so 23. 5. 2020, 15:00

Babské hody

Branišovice, so 23. 5. 2020, 16:00

Hody Troubsko

Troubsko, so 30. 5. - ne 31. 5. 2020

červen 2020

Jihočeský folklorní festival

Kovářov, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Folklórní festival Pardubice

Pardubice, pá 5. 6. - ne 7. 6. 2020

Mladé hody

Střelice, so 6. 6. - ne 7. 6. 2020

Babské hody

Židlochovice, so 6. 6. 2020, 15:00

MFF Frýdek-Místek

Frýdek-Místek, út 9. 6. - po 15. 6. 2020

Hody Rudice

Rudice, so 13. 6. 2020, 14:00

Kunovské léto

Kunovice, st 17. 6. - ne 21. 6. 2020

Hody Kobylí

Kobylí, so 20. 6. - po 22. 6. 2020

Moravsko-slovenský festival dechových hudeb

Starý Hrozenkov, so 20. 6. 2020, 15:30

MFF Strážnice

Strážnice, čt 25. 6. - ne 28. 6. 2020

Babské hody

Šitbořice, so 27. 6. 2020, 15:00

červenec 2020

Folklórny festival Východná

Východná (SK), st 1. 7. - ne 5. 7. 2020

SFFS Dambořice

Dambořice, pá 3. 7. - ne 5. 7. 2020

Pojizerský folklórní festival

Bakov nad Jizerou, so 4. 7. 2020, 13:00

Hody Hvozdec

Hvozdec, so 4. 7. 2020, 13:00

Kopaničárské slavnosti

Starý Hrozenkov, pá 10. 7. - ne 12. 7. 2020

Horňácké slavnosti

Velká nad Veličkou, čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Rozhybkosti

Východná (SK), čt 16. 7. - ne 19. 7. 2020

Přízřenické hody

Brno-Přízřenice, so 18. 7. 2020, 15:00

Beseda u cimbálu s CM Primáš

Krumvíř, so 18. 7. 2020, 18:30

Markétské hody

Moravské Knínice, so 18. 7. - ne 19. 7. 2020

Hody Omice

Omice, ne 26. 7. 2020, 15:00

Jánošíkove dni

Terchová (SK), st 29. 7. - ne 2. 8. 2020

srpen 2020

Ženáčské hody

Rajhradice, so 1. 8. 2020, 13:30

Svatovavřinecké hody

Hluk, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Festival Milotice

Milotice, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

MFSF Jánošíkov dukát

Rožnov pod Radhoštěm, pá 7. 8. - ne 9. 8. 2020

Kácení máje

Velatice, so 8. 8. 2020, 18:00

Mezinárodní folklorní festival v Písku

Písek, čt 13. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Blučina

Blučina, so 15. 8. - po 17. 8. 2020

Hody Borkovany

Borkovany, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Hody Bukovinka

Bukovinka, so 15. 8. 2020, 16:00

Hody Šaratice

Šaratice, so 15. 8. - ne 16. 8. 2020

Folklor bez hranic

Ostrava, po 17. 8. - pá 21. 8. 2020

Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec IOV

Červený Kostelec, st 19. 8. - ne 23. 8. 2020

Mezinárodní dudácký festival

Strakonice, čt 20. 8. - ne 23. 8. 2020

Bartolomějské hody

Krumvíř, pá 21. 8. - po 24. 8. 2020

Sochovy národopisné slavnosti

Lhotka Pod Ondřejníkem, so 22. 8. 2020, 10:00

Babské hody

Nebovidy, so 22. 8. 2020, 15:00

Hody Hrušky

Hrušky, ne 23. 8. - út 25. 8. 2020

Babské hody

Rebešovice, so 29. 8. 2020, 15:00

září 2020

Babské hody

Prštice, so 5. 9. 2020, 14:00

Velehradské hody s právem

Velehrad, so 5. 9. 2020, 13:00

Babské hody

Brno-Bosonohy, so 12. 9. 2020, 15:00

Hody Dolenice

Dolenice, so 12. 9. 2020, 9:00

Hody Příbram

Příbram na Moravě, so 12. 9. - ne 13. 9. 2020

Hody Němčany

Němčany, pá 18. 9. - ne 20. 9. 2020

Hody Jezeřany-Maršovice

Jezeřany-Maršovice, pá 25. 9. - ne 27. 9. 2020

Hody Žebětín

Brno-Žebětín, so 26. 9. 2020, 13:00

Hody Horní Kounice

Horní Kounice, ne 27. 9. 2020, 16:00

říjen 2020

Hody Ježov

Ježov, pá 2. 10. - so 3. 10. 2020

Havelské hody

Ketkovice, so 10. 10. - ne 11. 10. 2020

Tuřanský hode

Brno-Tuřany, so 17. 10. - po 19. 10. 2020

Beseda u cimbálu

Fryšták, so 24. 10. 2020, 19:30